çiçek ara sepet
I Love You Mom Rengarenk Çiçekli Mini Çikolata

I Love You Mom Rengarenk Çiçekli Mini Çikolata

Gümüş çikolata ve rengarenk taze çiçeklerin kombinasyonu ile annelerinizi mutlu edin.

1995 TL

I Love You Mom Rengarenk Çiçekli Mini Çikolata

1995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

'I Love You Mom' not kartlı gümüş ayna pleksi tepsi içerisinde 6 adet gümüş ile kaplı fındıklı üzümlü sütlü çikolata bulunmaktadır.

Rengarenk taze çiçekler ve kuru çiçeklerle hazırlanmıştır. 

I Love You Mom Rengarenk Çiçekli Mini Çikolata

Sevdiklerinizi iyi ki demenin ideal yolu I Love You Mom Rengarenk Çiçekli Mini Çikolata!

Sıradan bir anneler günü hediyesi düşünerek zamanınızı harcamak yerine daha kaliteli alternatiflerle harekete geçmelisiniz. Görsel anlamda kusursuz, mis kokularıyla kendine aşık eden çiçekler ve çikolatanın damak çatlatan tadı! Bütün güzellikleri bir araya getiren bu hediye sayesinde sevdiğim insana ne almalıyım gibi bir düşüncede olmak zorunda değilsiniz. Çünkü size sunulan bu harika doğum günü hediyesini sevdiklerinize sunmanın ayrıcalığını yaşayabileceksiniz.

Renkleriyle sizi sizden alacak olan bu hediyenin sevdiklerinizi de mutlu edeceği açık! O halde zaman kaybetmeden size en uygun seçenekleri değerlendirmeye başlayın. Lila güller, orkide ve kuru çiçeklerin ortaya çıkardığı kusursuz görsellik sayesinde ihtiyacınız olana kapı aralayın!

Her Yönüyle Kusursuz Bir Alternatif: I Love You Mom Rengarenk Çiçekli Mini Çikolata

Doğum günü için çiçek almak sizin için tek başına yeterli değilse çiçeği çikolata ile bambaşka bir seviyeye taşımayı başarabilirsiniz. Görsel kusursuzluğun hoş kokular ve lezzet ile bir araya gelmesi sayesinde enfes bir seçim yapmış olacaksınız. Ribbon Flowers tarafından sunulan oldukça özel bir alternatif özelliğindeki I Love You Mom Rengarenk Çiçekli Mini Çikolata ile harekete geçmeye kapı aralayın!

Sıra dışı bir hediye olması kadar ihtiyaç duyduğunuz kusursuzluğu da sizlerle buluşturması adına bu hediyeyi değerlendirmeniz şart. Çünkü I Love You Mom Rengarenk Çiçekli Mini Çikolata sadece mutlu etmekle kalmayacak size karşı hislerin de derinleşmesini sağlayacak!

İstanbul’da Kaliteli Çiçek Siparişi

İstanbul’da çiçek sipariş ederek kusursuz bir deneyim yaşamak istiyorsanız kaliteli çiçeklerle buluşmalısınız. Ribbon Flowers size sadece kaliteli değil görsel anlamda da ihtiyaç duyduğunuz güzellikleri sunmayı başarır. I Love You Mom Rengarenk Çiçekli Mini Çikolata ile sadece çiçek değil kusursuz bir hediye tercih etmeniz de mümkün! O halde zaman kaybetmeden size en uygun alternatifin ne olduğunu tespit etmeye başlayın.

İstanbul içerisinde aynı gün çiçek teslimatı yapan ekibimiz sayesinde zamanı doğru kullanın. Son dakikaya kalan siparişleriniz sizi endişelendirmeyecek. Çünkü ekibimiz hızlı ve kaliteli çözümleriyle İstanbul’da çiçek siparişi ile alakalı bütün çözümlere en iyi şekilde cevap verir.

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan

"I Love You Mom Rengarenk Çiçekli Mini Çikolata";

Mini Boy bir çikolata tepsisidir. 

Pleksi Boyutu: 14 cm x 11 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama