çiçek ara sepet
Halifrid Cam Vazoda Sarı Kuru Çiçek Aranjmanı

Halifrid Cam Vazoda Sarı Kuru Çiçek Aranjmanı

Halifrid Cam Vazoda Sarı Kuru Çiçek Aranjmanı

1250 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Halifrid Cam Vazoda Sarı Kuru Çiçek Aranjmanı

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Vazo stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Ribbon’In Kuru Çiçek Koleksiyonunu Keşfedin!

Çiçeklerin ve doğanın güzelliğini yaşam alanlarınızda da görmek istiyor ve sık sık çiçeklere evinizin bir köşesinde yer veriyor olabilirsiniz. Ama bazılarımız, evinde bahar havası estirirken aynı zamanda bu atmosferin uzun ömürlü ve kalıcı olmasını bekleyebilir. O halde bu durumda tercihiniz canlı çiçekler yerine kurutulmuş çiçeklerden yana olmalı.

Birden çok farklı tekniklerle kurutulabilen çiçekler için en yeni yöntemlerden biri de şoklama yöntemi.

Kurutulmuş çiçeklerden birçok farklı yerde, farklı amaçlar için yararlanabilirsiniz. Örneğin gelin ve damat adayları düğün veya nişan organizasyonlarında mekana kuru çiçekler ile hoş bir atmosfer kazandırabilir. Aynı zamanda kuru çiçeklere çalışma alanlarınızda ve ofislerinizde yer vererek mekana harika bir hava katabilirsiniz.

Kurutulmuş çiçeklerin tarihi oldukça eskilere uzanıyor. Eski Mısır’da ve İngiltere’de Victorya Dönemi’nde farklı amaçlarla çok sık kullanılmaktaydılar. Kurutulmuş çiçekleri ilgili yerlerden temin edebileceğiniz gibi kendiniz de bu işlemi uygulayabilirsiniz. Özellikle son yıllarda Uzak Doğu’da ortaya çıkan yeni bir yöntem olan “şoklama” da gün geçtikçe popülerleşiyor. Hatta sırf bu işlemler için özel tesisler kuruluyor.

Kurutulmuş çiçekler farklı zamanlarda, farklı yerlerde ve farklı amaçlarla kullanılabilir. Özellikle düğün çiçekleri ile aksesuarlarında, aranjmanlarda, çelenk ve çerçevelerde kullanılır.

Kuru çiçekler hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan,

Halifrid Cam Vazoda Sarı Kuru Çiçek Aranjmanı;

Küçük Boy bir kuru çiçek aranjmanıdır. 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama