çiçek ara sepet
Fuşya Bellisimo Orkide Deluxe

Fuşya Bellisimo Orkide Deluxe

Büyük boy Gümüş görünümlü cam top vazoda ekili 5 dal fuşya Bellisimo orkide

3416 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Fuşya Bellisimo Orkide Deluxe

Eşsiz bir salon çiçeği seçerken kaliteyi zirveye çıkarmanın en iyi yolu Fuşya Bellisimo Orkide Deluxe olacak!

Orkide satın alarak sevdiğinize eşsiz bir çiçek armağan etmek istediğinizde sıradan bir hediyeden uzaklaşmak istersiniz. Bu noktada en ideal seçeneklerden biri olarak bambaşka rengiyle dikkat çeken bu çiçeği tercih edebileceksiniz. Fuşyanın en özel tonlarını salona yerleştirmenizi sağlayacak olan bu çiçek aynı zamanda çiçek siparişi konusunda da size özel bir deneyim vadediyor. O halde kaliteden taviz vermeden size en uygun alternatifleri tercih edin. Çiçeğin sadece kokusuyla değil aynı zamanda görselliğiyle de dikkat çekeceğiniz bu harika seçenekle kanıtlayın!

Büyük boy Gümüş görünümlü cam top vazoda 3 dal fuşya saksı mini gövdeli Bellisimo orkide bulunmaktadır.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Eşsiz Bir Seçenek: Fuşya Bellisimo Orkide Deluxe

Seçenekleri zirveye çıkaracak eşsiz bir seçenek için sipariş oluşturmak istediğinizde öncelikle çiçeğin bütün detaylarını değerlendirmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Çünkü çiçek sadece sevdiklerinizi mutlu etmek için değil aynı zamanda duygularınızı en iyi şekilde açıklamak için tercih edeceğiniz bir alternatif. 

Çiçek konusunda ayrıcalıklarla dolu bir deneyime sahip olmanın size getirilerini değerlendirmeye ne dersiniz? Ribbon Flowers olarak çiçek sipariş etmenin sizin için kalitesini ön plana çıkarmayı da göz ardı etmiyoruz. Kalitesiyle fark yaratan, kokusuyla kendine hayran bırakan ve her anlamda ihtiyaca cevap veren bir seçeneği sizlerle buluşturuyoruz. Size sadece siparişinizi oluşturmak adına çiçekle birlikte göndereceğiniz notu düşünmek kalır.

Ribbon Flowers ile Aynı Gün Teslimat

Ribbon Flowers sayesinde hayallerinizdeki çiçeğe sahip olmanın ayrıcalıklarını yakalamaya ne dersiniz? Vakit kaybetmeden bir seçim yaparak aynı gün teslimat fırsatlarından yararlanabileceğinizi unutmayın!

Ribbon Flowers olarak İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi olmayı hedefliyoruz. Bu konuda ihtiyaca cevap verecek bir anlayışla sizlere destek oluyoruz. Bu yönüyle de ihtiyaçlarınıza en uygun çiçeği bulmanızı destekliyoruz. İstanbul’da aynı gün teslimat çiçek seçenekleri için değerlendirmelerinizi yapabilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz, çiçek siparişini zamanında sizlere ulaştıran ekibimiz ve kaliteden taviz vermeyen bakış açımızla size hizmet veriyoruz.

Siz de İstanbul sınırları içerisinde çiçek siparişi vererek aynı gün teslimat fırsatlarından yarar sağlamaya başlayabilirsiniz. Kaliteden taviz vermeyen bakış açımızla size en uygun seçenekleri ön plana çıkarıyoruz.

Boyut
boyut

Vazo Boyutu: Yükseklik: 20 cm, Ağız Çapı: 15 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama