Ribbon IOS Mobil Uygulamamızı İndirin

Haftanın 7 Günü Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat!

  • HAKKIMIZDA
  • GİRİŞ
  • SİPARİŞ TAKİP
  • TR | EN

Düğün Tebrik Çiçekleri

Fiyat Aralığı :


 

En Güzel Düğün Tebrik Çiçekleri RIBBON’da!

Düğün sezonu geldi çattı… Çiftlerin en özel ve en mutlu gününe eşlik eden yakınları ise bu muhteşem günü kutlamak için en anlamlı hediyeyi bulma arayışında. Eğer siz de yeni evlenen sevdiklerinize hoş bir hediye vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz; RIBBON, sezonun en taze ve güzel çiçekleriyle hazırlanan özel aranjmanlar ile harika bir tercih olacak!

Arkadaşlarınızın, aile bireylerinizin ve yakınlarınızın düğünlerine ve nikahlarına göndereceğiniz çiçek aranjmanları ile onlara harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Organizasyonun temasına ve atmosferine uygun olarak seçeceğiniz veya özel olarak tasarlatabileceğiniz ürünler ile düğün tebriklerini unutulmaz kılın!

Hediyelik nikah çiçekleri ve düğün tebrik çiçekleri, Türkiye’nin önde gelen çiçek gönderme sitesi ribbonflowers.com’da! Seçeceğiniz çiçeklere özel olarak ekletebileceğiniz düğün tebrik kartı ile de hediyenizi kişiselleştirebilirsiniz.

Çiçekler düğün ve nikah organizasyonları için vazgeçilmez dekorlardan biridir. Düğün temasına göre değişiklik gösteren çiçekler, mevsim ve sezon fark etmeden, her zaman kutlamalara şıklık katar.

İstanbul’un En Özel Çiçekçisi ile Çiçek Siparişi

İstanbul’da çiçek siparişi vermek için en ideal çözüm, RIBBON! Beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek çözümleriyle dikkat çeken RIBBON farklı çiçeklerle buluşmanızı sağlıyor. Kalite odaklı bir hizmet anlayışını çiçeklerin büyüsüyle bütünleştiren yaklaşımımızı ön plana çıkıyoruz.

İstanbul’da çiçek siparişi oluşturduktan kısa süre sonra çiçeklerinizin teslimatını yapıyoruz. Taze, doğal ve kaliteli çiçeklerle çiçek siparişinize cevap veriyoruz. Siz de çiçeklerle ilgili en ideal seçimi yaparken RIBBON kalitesinden faydalanabilirsiniz.