çiçek ara sepet
Diyagonal Aloe Tiki Solo Sukulent

Diyagonal Aloe Tiki Solo Sukulent

Sevdiklerinize farklı bitkilerle de sürpriz yapabilirsiniz, Aloe Tiki yaşam alanlarınıza doğal bir güzellik katacak.

695 TL

Diyagonal Aloe Tiki Solo Sukulent

695,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Diyagonal Aloe Tiki Solo Sukulent

Farklılığı ön plana çıkaran bir alternatif olan Diyagonal Aloe Tiki Solo Sukulent ile kusursuzluğu yakalayın!

Çiçek satın alırken ihtiyaçları, dekoratif özellikleri ve kalite odaklı bir seçeneği tercih etmek ister misiniz? İhtiyaç duyduğunuz bütün detayları ön plana çıkarmanızı sağlayacak üstelik görselliği sayesinde beklentilerinize de cevap verecek olan bu sukulent çeşidini mutlaka tercih etmelisiniz. Kalite, kusursuzluk ve çok daha fazlasını bir arada barındıran bu sukulent alternatifi size sahip olmak istediğiniz enfes bir seçenek vadediyor.

Saksı ve sukulentin eşsiz bir ahenk içerisinde olduğu düşünüldüğünde doğru seçeneği tercih etmek mümkün. Üstelik satın alacağınız seçeneklerden olan bu sukulentin diğerlerinden ayrılmasını sağlayan pek çok detayı da var. O halde vakit kaybetmeden tercihinizi yaparak kaliteyi yakalayın!

Tasarımıyla Dikkat Çeken Diyagonal Aloe Tiki Solo Sukulent

Yemyeşil ve ilgi çekici bir sukulentin kahverengi toprak ile ilgi çekici bir seçenek olarak ön plana çıkar. Açık renk bir saksı tasarımının diyagonal çizgilerle ön plana çıkması bu sukulentin en özel yanlarından bir tanesi. Dekoratif anlamda özel olması kadar kullanıldığı alana derinlik katması da sukulentle alakalı ilgi çekici bir detaydır.

Diyagonal beton saksı içinde Aloe Tiki bitkisi kullanarak hazırlanmıştır.

Sukulentler için direkt güneş almayan aydınlık ortamlar uygundur. Çok fazla suya ihtiyaç duymadan uzun süre yaşayabilirler. Toprağın nem ihtiyacına göre, püskürtme yöntemiyle sulama yapabilirsiniz.

Not: Stok durumuna göre aynı bitki ailesinin farklı türleri kullanılabilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Diyagonal Aloe Tiki Solo Sukulent satın alarak tasarımda kusursuzluğu elde etmek adına harekete geçmeye ne dersiniz? Kaliteli bir alternatif arıyor ya da hediye etmek için çözüm üretmeyi arzu ediyorsanız doğru seçeneği buldunuz demektir.

Ribbon Flowers ile Kaliteli Çiçekler

Çiçek kalitesini en iyi şekilde elde etmek istiyor ve kusursuzluğa kapı aralamanın yollarını mı arıyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece Diyagonal Aloe Tiki Solo Sukulent kalitesini tercih etmek. Ribbon Flowers olarak haftanın her günü İstanbul içinde aynı gün teslimat fırsatları vadediyoruz. Üstelik kaliteden taviz vermeyen bakış açımız sayesinde de ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

İster sevdikleriniz ister kendiniz için sipariş edeceğiniz bu çiçekler sayesinde kusursuzluğu yakalamanın tam zamanı! Siparişinizi oluşturduktan kısa bir süre sonra siparişinizin adresinize ulaşması hayli değerli olacak. Üstelik tercih edeceğiniz kusursuz çiçek ve sukulent seçenekleri yaşam alanınıza değer katmayı da başaracak!

Boyut
boyut

Saksı Ölçü: 10 cm çap, 10 cm yükseklik

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama