çiçek ara sepet
Deluxe Juliet Bakır Beyaz Gala Sonbahar Aranjmanı

Deluxe Juliet Bakır Beyaz Gala Sonbahar Aranjmanı

Bakır eskitme görünümlü şık vazo içerisinde sonbahar için özel tasarlanan yoğunluğu kuru çiçek deluxe tasarım harikası aranjman ile sevdiklerinizi çok şaşırtabilirsiniz

4895 TL

Deluxe Juliet Bakır Beyaz Gala Sonbahar Aranjmanı

4895,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Deluxe Juliet Bakır Beyaz Gala Sonbahar Aranjmanı

Deluxe Juliet Bakır Sonbahar Aranjmanı, sonbaharın en güzel çiçeklerini sizler için sunuyor!

Taze çiçeklerle asla yanlış bir hediye vermezsiniz. Bir buket her zaman her duruma uyan anlamlı, güzel ve duygusal bir hediyedir. Doğum günlerinden, yıldönümlerinden hüzünlü anlara kadar çiçekler, her durumda, buketi alan herkesin ruhuna dokunabilir. Online çiçek aranjmanı siparişi vererek ve yerel bir kurye ile birkaç saat içinde teslim alarak özel gününüzü muhteşem çiçeklerden oluşan bir buketle daha parlak hale getirin.

Ribbon Flowers ile sevdiklerinize veya bir aile üyesine hediye olarak çiçek, çiçek aranjmanı, muhteşem bir gül buketi veya çiçek sepeti gönderin! Bütçeniz ne olursa olsun, ertesi gün veya aynı gün teslimat için sipariş edebileceğiniz özel çiçeklerinizi mutlaka bulacaksınız. En geniş çiçek seçeneklerine, cazip fiyatlara sahibiz ve geri dönüş gerçekten hızlı.

En Anlamlı Çiçek Modelleri

Her çiçeğin kendi anlamı vardır. Her zaman duygularınızı ifade etmenize yardımcı olacak çiçeklerin türünü ve rengini seçebilirsiniz. Orkidelerin romantik hediyeler için popüler olduğunu ve genellikle Sevgililer Günü'nde ve aşk ve romantizmle bağlantılı özel günlerde verildiğini hepimiz biliyoruz. Zambaklar ise Anneler Günü çiçekleridir ve annelere ve büyükannelere hediye olarak da çok popülerdir. Zambaklar, saflığı ve kaybı simgelediğinden, cenazeler ve üzücü durumlar söz konusu olduğunda popülerdir. Orkideler her duruma uygun olabilir ve en uzun raf ömrüne sahip oldukları için her zaman en iyi seçimdir. Eğer çiçek hediyenizi daha anlamlı kılmak istiyorsanız, her zaman hediyenizi daha da özel kılacak kesin bir çiçek rengi seçebilirsiniz.

Bakır eskitme görünümlü luxe ayaklı cam vazo içerisinde, 8 adet farklı renklerde ve boylarda yelpaze, 6 adet beyaz orkideler, 3 adet beyaz gala ve kuru çiçekler ile dizayn edildi.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Vazo stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Ribbon Flowers ile Online Çiçek Siparişi

Bir buketin türüne bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ribbon, çiçeklerinden muhteşem gül buketlerine kadar bütçenize uygun çiçeklerinizi mutlaka bulacaksınız. Teslimat ücretsizdir ve aynı gün, ertesi gün veya sürelidir. Güzel bir karta bastırıp buketle birlikte teslim edeceğimiz sevimli bir mesajla bukete eşlik edebilirsiniz.

Çevrimiçi çiçek teslimat hizmetleri sayesinde, şehirde dolaşarak ve satın almak için mükemmel çiçek aranjmanını arayarak saatler harcamanıza gerek yok. Ribbon Flowers ile evinizin rahatlığında online olarak size özel buketinizi seçebilir, seçtiğiniz gün çiçeklerinizi teslim alabilirsiniz. Fiyatlarımız tamamen şeffaf olduğu için çiçek teslimatı için ödeyeceğiniz ücret konusunda endişelenmenize gerek yok. Ücretsiz standart teslimat seçeneklerimiz haftanın yedi günü mevcuttur.

Boyut
boyut

Vazo Boyut:  Yükseklik:17 cm, Çapı: 22 cm

Tasarım Yaklaşık Boyutları: 45 cm x 55 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama