çiçek ara sepet
Deluxe Aşk Şarkısı Cappucino Kırmızı Güller Buketi

Deluxe Aşk Şarkısı Cappucino Kırmızı Güller Buketi

Cappicuno rengi güllerin zarafeti ve Kırmızı Ekvator Güllerin romantizmi ile resmedilmiş; Aşk şarkınızın bukete dönüşmüş hali...

3295 TL

Deluxe Aşk Şarkısı Cappucino Kırmızı Güller Buketi

3295,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Deluxe Aşk Şarkısı Cappucino Kırmızı Güller Buketi

Aşkınızın şarkısını Deluxe Aşk Şarkısı Cappucino Kırmızı Güller Buketi ile herkes duysun!

Aşkın çok özel halini yaşamak istediğinizde sevgilinize satın alacağınız hediyeleri dahi titizlikle seçmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Kalitesiyle fark yaratan ve ideal bir çiçek olduğunu her anlamda hissettiren kırmızı güller sayesinde çiçek satın almak çok başka olacak. O halde çiçek siparişi vermeden önce sizi nelerin beklediğine daha yakından bir göz atmalısınız!

Çiçeklerin sizin için anlamı kadar sevdiğiniz kadın için de anlamı çok önemli! Bu nedenle de bir çiçek seçecekseniz renkleri, kokusu ve görüntüsüyle size eşsizliği hissettirecek bir sonuca ulaşmak mümkün. Kırmızı ve benzer tonlarla hazırlanmış olan bu buketi siz de sevdiğinize bir armağan olarak seçebileceksiniz. 

Kusursuz Bir Çiçek Buketi: Deluxe Aşk Şarkısı Cappucino Kırmızı Güller Buketi

Cappucino kırmızı güller, sevdiğinizi mutlu etmenin en özel seçenekleri arasında. Bu çiçek buketini satın alacaksanız sizi hoş kokuların, güzel görünümün ve duygu yüklü bir alternatifin ön plana çıkacağını söylemek gerekir. Sevdiğiniz kadını mutlu etmenin en ideal yolu olan Deluxe Aşk Şarkısı Cappucino Kırmızı Güller Buketi öncelikli alternatifleriniz arasında yer almalı!

Buketin içinde 12 adet Cappucino krem gül, 10 adet kırmızı ekvator gülü, 8 adet kırmızı lale ve 3 adet orkide bulunmaktadır.

İsteğinize göre Ribbon Flowers özel tasarım kağıtlarına sarılabilir.

Kağıda sarılmasını isterseniz, lütfen sipariş notu kısmından bize iletin.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Ribbon Flowers ile Çiçekte Kalite

Ribbon Flowers, çiçek siparişi oluşturmak adına İstanbul’un en başarılı seçeneklerinden biri. Çiçekçi olarak farklı farklı seçenekleri sizlerle buluşturan Ribbon sadece hoş kokular da vadetmiyor. Özenle hazırlanmış buketler, aranjmanlar ve eşsiz salon bitkileri sayesinde Ribbon Flowers ayrıcalıkları öne çıkıyor. Üstelik Ribbon Flowers’ın sağladığı ayrıcalıklar bunlarla da sınırlı değil!

İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi ile çiçek siparişi oluşturmanın ayrıcalıklarını yakalamaya hazır mısınız? O halde size uygun bir seçenekle kaliteden yana tercih kullanabileceksiniz. Üstelik güler yüzlü personel ayrıcalıkları da sizi bekliyor olacak. O halde Ribbon Flowers ile harekete geçmenin tam zamanı!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama