çiçek ara sepet
Deluxe Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi Beyaz Gala Pembe Gül

Deluxe Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi Beyaz Gala Pembe Gül

Açık Pembe ve beyaz tonlarda; aile tanışmaları ya da isteme törenleri için özel dizayn edilmiş deluxe soft buketimiz...

7295 TL

Deluxe Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi Beyaz Gala Pembe Gül

7295,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Deluxe Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi

Deluxe Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi, sevdiğiniz kişinin ailesi ile tanışacağınız zaman tercih edebileceğiniz mükemmel bir çiçek buketidir. Sevdikleriniz ile sonsuz bir mutluluğa adım atacağınız sırada tercih edebileceğiniz bu buketleri çok seveceğinizden emin olabilirsiniz! Söz, nişan ve düğün gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz bu ürünler Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Bu doğrultuda söz çiçeklerinin, düğün çiçeklerinin ve nişan çiçeklerinin birbirinden kaliteli ve şık halleri ile sizlere sunuluyor olduğundan bahsedebiliriz. 

En güzel gününüzde birbirinden güzel ve şık tasarıma sahip olan bu buketler ile eşsiz bir şekilde tercih ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Ribbon Flowers’ın ayrıcalıklı dünyasını keşfetmektir. 

En Şık Söz Buketleri

En çok değer verdiğiniz kişi ile birlikte yaşayacağınız mutlu günlerin habercisi olan düğün, nişan ve söz gibi organizasyonlarda buketler son derece önemlidir. Gelinlerin kendilerini çok daha özenli ve kusursuz hissetmeleri için bu şık söz buketlerine kolayca sahip olabilirsiniz. Evlilik yolunca ilerleyen bir çiftseniz ve kaliteli buket arayışı içerisine girmişseniz bu ürünlerin tam size göre olduğundan bahsedebiliriz. Mutlu günlerinizde çiçek görmek ve çiçek satın almak için Ribbon Flowers ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. 

Deluxe Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi, tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek eşsiz bir bukettir. Açık Pembe ve beyaz tonlarda sizlere sunulan bu ürünü tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Aile tanışmaları ya da isteme törenleri için özel dizayn edilmiş deluxe soft buketimizi tercih ederek bu özel gününüzü taçlandırabileceğinizi unutmayın. 

Açık pembe ve beyaz tonlarda; aile tanışmaları ya da söz isteme törenleri için özel dizayn edilmiş deluxe soft buketimiz...

İçerisinde pembe ekvator gülleri, beyaz galalar, orkideler, anastasyalar, mevsim kır çiçekleri, wax, lisiantuslar, fenix yaprakları ve okaliptus yaprakları bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ve renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online Söz Buketi Siparişi

Ribbon Flowers, sizlere özel bir şekilde sunduğu ürünler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sahip olduğu kaliteli ve güvenilir ürünlere siz de tek tıkla sahip olmak istiyorsanız online bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir ürünler sizleri bekliyor. Deluxe Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi sayesinde sevdiklerinize bu ürünleri hediye ederek eşsiz bir ürüne sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Hadi, kaliteli ve güvenilir ürünlere sahip olmak için tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ribbon Flowers’ın ürünlerini detaylıca inceleyebilirsiniz. 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama