çiçek ara sepet
Darlene Lila Örgü Kutuda Mor Çiçekler

Darlene Lila Örgü Kutuda Mor Çiçekler

Anne eli ile örülmüş, hasır tığ işi vazo içerisinde, pembe (coral) şakayık, mor antoryum, pembe anastasya, ithal karanfiller, pembe çan çiçeği (campanula) , pembe kraspi, yelpaze ve pembe kuru çiçeklerden oluşan capcanlı bir aranjman.

 

1431 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Anne eli ile örülmüş, hasır tığ işi vazoda; pembe (coral) şakayık, mor antoryum, pembe anastasya, ithal karanfiller, pembe çan çiçeği (campanula) , pembe kraspi, yelpaze ve pembe kuru çiçekler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Özel Tasarım Şık Örgü Kutuda RIBBON Çiçekleri!

RIBBON’dan yepyeni bir şıklık daha! El emeği, anne dokunuşuyla özel olarak hazırlanmış örgü kutu ile çiçek tasarımları sıcacık bir şekle bürünüyor. Tığ işiyle ustalıkla hazırlanmış bu vazolar favoriniz olacak! Mor rengin enerjisiyle de yaşam alanlarınıza harika bir atmosfer kazandıracak. Pembe (coral) şakayık, mor antoryum, pembe anastasya, ithal karanfiller, pembe çan çiçeği (campanula) , pembe kraspi, yelpaze ve pembe kuru çiçekler harika bir uyum sergilerken, sevdiğiniz insanlar için mükemmel bir hediye seçeneği olacak.

Sezonun En Taze ve Güzel Şakayıkları RIBBON’da!

İstanbul’un önde gelen lüks butik çiçek gönderim sitesi ribbonflowers.com, yeni gelen şakayık sezonunda da sevdikleriniz için en doğru adresiniz olacak!

Şakayıkların eşsiz zarafeti, RIBBON’ın incelikle hazırlanmış özel tasarım buket ve kutu aranjmanlarıyla anlam kazanıyor… Sevdiklerinize harika bir sürprizin yolu RIBBON’ın şakayık koleksiyonundan geçiyor!

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan

Darlene Lila Örgü Kutuda Mor Çiçekler;

Küçük Boy bir vazo aranjman dır. 

Vazo Boyutu: Yükseklik: 12 cm Ağız Çapı: 9 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama