çiçek ara sepet
Congratulations Hediye Kutusu

Congratulations Hediye Kutusu

'Congratulations' not kartı kaydırınca çıkan çikolata süprizi ve enfes lila güller ile sevdiğinize unutamayacağı bir hediye verin.

2095 TL

Congratulations Hediye Kutusu

2095,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Congratulations Hediye Kutusu

Sevdiklerinizin mutlu anlarını paylaşmanın en iyi yolu; Congratulations Hediye Kutusu olacak!

Görselliğiyle kendine hayran bırakan ve hemen herkesin beğenisini toplayan bu kutu tam size göre. Sevdiklerinizin bir şeyleri başarmış olmasından duyduğunuz hazzı ‘Tebrik Kutusu’ ile bambaşka bir seviyeye taşıyın! Üstelik ahengin size hissettireceği ayrıcalıkları yakalamanın avantajlarını da fazlasıyla zirvede yaşayın. Sevdiğiniz arkadaşınız, dostunuz ya da bir yakınınız için takdim edeceğiniz Congratulations Hediye Kutusu bir hediye kutusundan çok daha fazlası. Çünkü bu kutuda hem çiçeğin duygusallığı hem de çikolatanın mutluluk verici yanını bulabileceksiniz.

Mutluluğu Paylaşmanın En İdeal Yolu: Congratulations Hediye Kutusu

Tanıdıklarınızın bir şeyler başarmış olmasının ortaya çıkardığı duygusallığı yakalamanın en iyi yolu bir hediye olacak. Bu hediyenin ne olacağına karar verirken çok büyük bir tefekküre gerek yok! Ribbon Flowers olarak sizlerin yerine en iyiyi düşünüyor ve ortaya çıkarıyoruz. Congratulations Hediye Kutusu sayesinde kaliteli ve kusursuz bir seçenek olarak avantajları elde etmenizi sağlıyoruz. Peki, bu mutluluk dolu kutuda sizleri neler bekliyor?

Altın ayna görünümündeki pleksi kutunun bir bölümünde 8 adet lila gül bulunmaktadır.

Kutunun diğer bölümünde yana doğru kaydırıldığında açılan, 'Congratulations' not kartlı şeffaf kapağın içinde 18 adet pembe altın kaplı fındık krema dolgu ve bütün fındığın bir arada olduğu sütlü çikolata bulunmaktadır.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

8 adet gülün hem görsel kusursuzluğu hem de kokusuyla yaydığı kaliteyi fazlasıyla hissetme imkanına sahip olabileceksiniz. Özellikle de mutluluğa kapı aralamanın anahtarı olan çikolatalarla bu kutuda bambaşka hisleri ortaya çıkarmanız mümkün. Ruhunuza dokunacak ve damağınızda eşsiz anlar ortaya çıkaracak olan seçenekler için yağmanız gereken oldukça basit! Lezzetli çikolataların hoş kokulu çiçeklerle bir arada olduğu bu harika seçeneği hemen tercih edin!

İstanbul’da Çiçek ve Çikolata Siparişi

İstanbul’da çiçek ve çikolata sipariş ederek lezzet dolu bir heyecana kapı aralamak ister misiniz? Ribbon Flowers olarak Congratulations Hediye Kutusu alternatifi ile size hayallerinizin de ötesinde alternatifler vaat ediyoruz. Bu kutu mutluluğun anahtarını sizlere sunarken hızlı teslim imkânlarının da ön plana çıkmasını sağlıyor. Çiçek ve çikolata siparişi konusunda sıra dışı bir seçenek olarak değerlendirilen bu alternatifi siz de tercih etmeye ne dersiniz?

Siparişinizi verdikten kısa süre sonra bu harika ürünü teslim edeceğiz. Üstelik mutlu etmek istediğiniz kişinin de aynı gün içinde mutluluğuna mutluluk katıyoruz.

Boyut
boyut

21cm x 21 cm Yükseklik 7 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama