• HAKKIMIZDA
  • GİRİŞ
  • TR | EN

Yeni Bebek Çiçekleri

Fiyat Aralığı :


Bebekler dünyayı güzelleştiren ve dünyaya masumiyeti yaymakta olan varlıklardır. Bu kadar özel oldukları için yeni bebek telaşesi sarmaktadır insanları. Doğacak olan bebeği en güzel şekilde karşılamak ister yakınlar.

Yeni doğan bebek ziyaretinde bulunurken boş gitmek istenmez. Yeni bebek çiçekleri tercih edilen hediyeler arasındadır. Çünkü çiçekler de tıpkı bebekler gibi masumdur, masumiyeti simgelemektedir.

Ribbon Flowers’ da bulunan yeni doğan çiçekleri sayesinde ziyaretlerinizi en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle erkek ve kız bebekler için özel olarak tasarlanmış olan, kaliteli aksesuarlar ile harmanlanmış olan yeni doğan çiçekleri tercih edilmesi doğru olacak hediyelerdir.

Bebek Doğum Hediyeleri

Bebek Doğumlarının verdiği mutluluk ile en güzel hediyeler alınmak istenir. Çünkü bebeği en güzel şekilde karşılamak, hayatın güzellikleri ile iç içe olmasını sağlamak istenir. Ribbon Flowers’ da bulunan bebek doğum hediyeleri, görüntülerindeki şahaneliği sayesinde görenlerin gönlünü fethetmektedir. Kız ve Erkekler için hazırlanmış olan kutu çiçekler; balonlar, renkli aksesuarlar, örgülü hayvancıklar ile süslenmiştir. Taptaze çiçeklerle hazırlanan bu kutular hediye sahibini özel hissettrebilecek muhteşem bir hediye seçeneğidir. 

Hoş Geldin Bebek Çiçekleri

Bebek ziyaretlerinin vazgeçilmez hediyelerinden olan hoş geldin bebek çiçekleri, kaliteli olduğunda daha bir başka güzellikte olmaktadır. Özellikle çiçek sepeti olarak hazırlanmakta olan bu ürünlere ‘’ hoş geldin ‘’ kartı yerleştirildiğinde daha da anlamlı kılınmaktadır. Genel olarak Hoş geldin Bebek çiçekleri aksesuarları kızlar için pembe, erkekler için mavi olarak seçilse de kesinlikle bu şekilde seçilecek diye bir kaide yoktur. Ribbon Flowers’ da bulunan hoş geldin bebek çiçeklerinin renkleri sayesinde farklılık oluşturabilir, hediyenizin daha anlamlı olmasını sağlayabilirsiniz.  Kaliteli aksesuarlar ile süslenmiş olan hoş geldin bebek çiçekleri, bulunduğu ortamın huzur ile dolmasını sağlayacak, bebeğe pozitif duygular aşılayacaktır.

Bebek Tebrikleri

Bebek tebrikleri genellikle kutu şeklinde hazırlanmaktadır.  Taze çiçeklerle hazırlanan kutular aksesuarlar ile özel kılınmaktadır. Kutunun daha estetik bir görüntüye sahip olması, aksesuar yerleştirme olanağı daha geniş olması tercih listesinin en başında yer almasına sebebiyet vermektedir.

Bebek tebrikleri, özellikle de bebeğin isminin de organizasyonda kullanılması ile birlikte daha özel olmaktadır. Ribbon Flowers’ da bulunan bebek tebriklerinde özellikle son zamanlarda bebek odalarını süslemek için yapılan ve satılan örgü şeklindeki hayvanlar bulunmaktadır.  Çiçeklerle birlikte kullanılan hayvanlar tasarıma oldukça sevimli bir hava katmaktadır. Balonlar ve çeşit çeşit aksesuarlar ile süslenmiş olan Ribbon Flowers Tebrikleri, göz alıcı görüntüye sahiptir. Bebek odalarının baş köşesinde bulunmayı kesinlikle hak etmektedir.

Bebek tebriklerinde dikkat edilmesi gereken nokta kalitedir. Kaliteli olmayan bebek tebrikleri kötü bir görüntüye sahip olabilir. Hoş bir görüntüye sahip olmayan, özel kılınmamış olan bebek tebriklerini hediye dahi etmek istemezsiniz. Bu yüzden satın almadan evvel araştırmanızı yapmalısınız. Ribbon Flowers’ da bulunan bebek tebrikleri, son derece hassaslık gösterilerek hazırlanmıştır. Özenle hazırlanan bebek çiçeklerinde detaylara oldukça önem verilmiştir. Detayların hayatı daha anlamlı kıldığının farkında olan Ribbon Flowers, bu yönü ile başarısını sürdürmeye devam edecek gibi görünüyor.