çiçek ara sepet
Chloe Deluxe 20 Lila Gül Buketi

Chloe Deluxe 20 Lila Gül Buketi

14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevgiliye hediye arayanlara özel;

Gösterişli, gözalıcı, lila güller buluştuğu bu buket ile onu şımart,

sevgililer günün şahane geçsin!

4495 TL

Chloe Deluxe 20 Lila Gül Buketi

4495,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Chloe Deluxe 20 Lila Gül Buketi

Chloe Deluxe 20 Lila Gül Buketi ile sevdiklerinizi çok mutlu edeceksiniz!

Lilar güller, takdir ve şükranla eş anlamına gelmektedir. Son derece zarif bir çiçek olan pembe gül, diğer çiçeklerle karşılaştırıldığında mütevazi bir zarafet sunar. Hayatınızdaki birine teşekkür etmek veya takdirinizi göstermek istiyorsanız, şüphesiz ki taze bir pembe gül buketi doğru yoldur.

Lila güllerin birçok farklı çeşidi vardır. Lila güllerin çiçek türüne ve ekildikleri ortama göre farklı çeşitleri vardır. Genel olarak güller söz konusu olduğunda yüzlerce benzersiz tür vardır. Bu noktada Ribbon Flowers, sahip olduğu ürün portföyü ile son derece dikkat çekici çiçekleri sizlere sunuyor.

En Şık Chloe Deluxe 20 Lila Gül Buketi

Bu eşsiz gül buketinin içeriğinde, 20 adet ekvator ithal lila gül, 2 adet vanda leopard mor orkide, mis kokulu okaliptus ve etrafında fenix yaprakları ile yeşillikler yer alıyor. Son derece kusursuz gülleri sizler için sunan Ribbon Flowers ayrıclaıklarınadn siz de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Buketimizin içerisinde, 20 adet ekvator ithal lila gül, 2 adet vanda leopard mor orkide, mis kokulu okaliptus ve etrafında fenix yaprakları ile yeşillikler bulunmaktadır.

Pembe lüks kağıt ile sarılmıştır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Kağıt stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Pembe güller kesildikten sonra genellikle bir hafta kadar dayanırlar. Bununla birlikte, uygun bakım yapılırsa pembe güller daha uzun süre dayanabilir. Pembe güllerinizi mümkün olduğu kadar uzun süre dayanması için bir vazoya koyun, gerektiği kadar budayın ve doğrudan güneş ışığı almayan serin bir yerde saklayın. Vazodaki suyu birkaç günde bir değiştirmeye çalışın ve pembe güllerinize güçlendirici besinler sağlamak için bir paket çiçek maması eklemeyi düşünün. Bu sayede çok daha uzun süre bu eşsiz güllere sahip olabilirsiniz.

Ribbon Flowers ile Online Çiçek Siparişi

Ribbon Flowers ile alışveriş yaptığınızda pembe gülleri teslim etmek kolaydır. Çevrimiçi koleksiyonumuza göz atın ve beğendiğiniz bir pembe gül buketi veya aranjmanı seçin. Pembe gülleri sepetinize ekledikten sonra bize ne zaman ve nereye teslim edeceğinizi söylemeniz yeterli. Pembe çiçekler seçtiğiniz günde teslim edilir ve her zaman olduğu gibi taze ve mükemmel durumda gelirler. Siz de Ribbon Flowers ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanmak için hemen harekete geçin ve siparişinizi oluşturun.

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan Chloe Deluxe 20 Lila Gül Buketi;

Büyük Boy bir bukettir. 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama