çiçek ara sepet
Beyaz Bellisimo Orkide Gold

Beyaz Bellisimo Orkide Gold

Beyaz Bellisimo orkide gold altıgen ayna saksıda.

3995 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Beyaz Bellisimo Orkide Gold

Özel bir çiçek arayanlar için Beyaz Bellisimo Orkide Gold enfes bir alternatif!

Çiçek armağan etmek istediğinizde hangi seçeneği tercih edeceğinizi bilmiyor musunuz? Orkide, çiçek konusunda en özel alternatiflerden biri olarak beklentilerinizi karşılamayı başarıyor. Görselliğiyle kusursuz ve kokularıyla ortama ferah bir hava katan orkideler sayesinde farklı hissedebileceğinizi söyleyebiliriz.

Ribbon Flowers olarak Beyaz Bellisimo Orkide Gold çözümümüzle sizlerin beklentilerine en iyi şekilde cevap veriyoruz. Mutluluğun paylaşarak artacağını biliyor ve çiçeği sevdiklerinizle paylaşmanın ayrıcalıklarını ön plana çıkarıyoruz. Size sadece harika bir orkidenin armağan olarak gideceği adresi ve zamanı bildirmek kalıyor. Ribbon Flowers ile kusursuzluğu yakalamak bir başka olacak!

Çiçekte Kusursuzluğun Diğer Adı: Beyaz Bellisimo Orkide Gold

Orkideler daima fresh ve özel çiçek seçenekleri olarak dikkat çeker. Bu yönüyle sevdiklerinize armağan edeceğiniz çiçekler arasından bir tercih yaparken ilk sıralarda hep orkideler vardır. Ancak Ribbon Flowers olarak orkideleri çok özel bir çözüme dönüştürüyoruz. Hem tasarımları hem de ortama yaydıkları hoş kokular düşünüldüğünde Beyaz Bellisimo Orkide Gold size özel bir seçenek olmayı başarıyor. 

Ürünümüzün içeriğinde Altıgen gold pleksi saksıda 1 adet beyaz kısa gövdeli mini bellisimo orkide bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Siz de sevdiklerinizi mutlu edecek ve onlara özel hissettirecek bir seçim yapmak mı istiyorsunuz? O halde Ribbon Flowers ayrıcalıklarıyla bu kusursuz seçenekleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Kokusuna aşık olacağınız bu çiçek görselliğiyle kendine hayran bırakmayı da başaracak. Bu durumda vakit kaybetmenize gerek kalmadan kusursuz bir seçim yapmayı denemelisiniz.

İstanbul Çiçek Siparişi Ayrıcalıkları

İstanbul’da çiçek siparişi vererek sevdiklerinizle mutlu bir deneyim yaşama ayrıcalıklarına kapı aralamak ister misiniz? O halde yapmanız gereken oldukça basit! Sipariş vermek istediğiniz bölgeyi ve hangi çiçeği tercih etmek istediğinizi değerlendirerek kaliteden yana tercihte bulunmaya başlayın. Üstelik seçeceğiniz kaliteli çiçeklerle anlamlı bir hediye sunmuş olmanın avantajlarını yaşayabileceksiniz.

İstanbul içinde çiçek siparişi verdiğinizde teslimat çok geç oluyorsa henüz Ribbon Flowers ile tanışmadınız demektir. Çünkü Ribbon Flowers kısa sürede ve güvenle gerçekleşen teslimatlar sayesinde beklentilerinize cevap verir. Üstelik tazelik ve doğallıktan taviz vermeden ihtiyaç duyduğunuz kusursuzluğu da hissetmenizi sağlar! Kaliteli çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı.

 

Boyut
boyut

Vazo Boyutu: Yükseklik: 13 cm, Altıgen Kenar: 13 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama