çiçek ara sepet
Balkabaklı Mini Sonbahar Aranjmanı

Balkabaklı Mini Sonbahar Aranjmanı

Mini cam vazo içerisinde süs balkabaklı sevimli mini sombahar aranjmanı

1195 TL

Balkabaklı Mini Sonbahar Aranjmanı

1195,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Balkabaklı Mini Sonbahar Aranjmanı

Balkabaklı mini sonbahar aranjmanı sizlere en şık ve göz kamaştırıcı çiçekler ile sevdiklerinizi mutlu etme fırsatı sunuyor. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için doğru adrestesiniz. 

Bize çok yakın birine çiçek hediye etmeyi düşünürken, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla çiçek var. Çok fazla renk ve çiçek aranjmanı var ve nereden başlayacağınızı bulmak zorlaşıyor. En iyi çiçek zevkini sunmak için çiçekleri basitçe gönderin. Her durum ve kutlama için farklı gül çeşitlerini keşfedebilirsiniz. Bir buket gül satın almak istemiyorsanız, tek bir aranjman teslimatı için siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ribbon Flowers kalitesinden ve ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanmak için hemen harekete geçebilirsiniz.

Sevdiklerinize Sonbahar Aranjmanı Hediye Edin!

 Hayatınızdaki sevgiyi arttırmak için Ribbon Flowers’tan sonbahar aranjmanı hediye ederek özel birini şaşırtın. Sonbahar aranjmanı birçok kalbe giden yolda önemli bir rol oynamıştır. Bir buket veya gül demetinin yerine son derece şık ve göz kamaştıran çiçekleri tercih ederek farklılığı hissedebilirsiniz. Bu çiçekler sevginin sembolü olarak bilindiğinden, kalbinize yakın birini şaşırtmak için her zaman çevrimiçi gül teslimatını tercih edebilirsiniz. Düzenli yerli çiçekler ve buketler sunmanın yanı sıra, çevrimiçi mağazamızda bulunan diğer güzel, egzotik çiçek çeşitlerinden oluşan bir ürün yelpazesine de sahibiz. Aslında çiçekler hayatımızın özel günlerine cazibe ve şıklık katmanın olmazsa olmazlarıdır.

Sevdiklerinize Balkabaklı mini Sonbahar Aranjmanı 

Siyah mini cam vazo içerisinde süs balkabaklı sevimli mini sonbahar aranjmanı ile sevdiklerinizin kendilerini çok daha değerli ve özel hissettiğinden emin olabilirsiniz. 

Mini cam vazo içerisinde, 1 adet mini balkabağı, 1 adet anastasya, turuncu çardak güller, 1 adet turuncu yelpaze, green trick, 2 adet sarı kraspedya, 1 adet mor vanda orkide ve mevsime özel yeşillikler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Vazo stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Her birimiz güzel çiçeklerin manzarasının tadını çıkarıyoruz. Tabiat ananın bu güzel yaratımlarının mutlak sevgilisi olanlar için, samimi bir şekilde güzel çiçekler şeklinde hediyeler sunabilirsiniz. Doğum günlerinde en iyi fikir, en çok hayran oldukları doğum günün kutlu olsun çiçek buketini sunmaktır.

En Şık Çiçekler Ribbon Flowers’ta!

En şık ve göz kamaştırıcı çiçek modellerine Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile sahip olmak için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.  Hadi, en şık ve kaliteli çiçek aranjmanları için hemen harekete geçin!

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan;

''Balkabaklı Mini Sonbahar Aranjmanı'';

Mini Boy bir aranjmandır.

Vazo Boyu: 11 cm  Ağız çapı: 7.5 cm 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama