çiçek ara sepet
Alpler Esintisi Beyaz Örgü Kutuda Çiçekler

Alpler Esintisi Beyaz Örgü Kutuda Çiçekler

Alp Dağları'nın yemyeşil karlı tepelerinden esinlenilerek; 

El örgüsü kutuda doğal renklerde dizayn ettiğimiz bu muazzam kış aranjmanı ile sevdiklerinize kışın sıcaklığını yaşatın...

8495 TL

Alpler Esintisi Beyaz Örgü Kutuda Çiçekler

8495,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

El işi beyaz örgü grand kutumuzun içerisinde; 12 adet beyaz vanda orkideler, 6 adet beyaz galalar, 2 adet sukulent, 3 adet yeşil kılıç yapraklar, büyük boy doğal renk yelpaze, 2 adet doğal tonlarda Banksia, doğal tonlarda panpaslar, yeşil üzümler, manolya yaprakları, starliçe yaprakları, beyaz kuru çiçekler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Alpler Esintisi Beyaz Örgü Kutuda Çiçekler

Alpler Esintisi Beyaz Örgü Kutuda Çiçekler, sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz en şık çiçekler arasındadır.

Bir çiçek aranjmanı her türlü kutlama için mükemmel bir hediyedir. Bu nedenle, hayatınızdaki küçük şeyler veya büyük olaylar söz konusuysa, bunları canlandırıcı çiçeklerle kutlayın. Sevdikleriniz için çiçek alın ve kutlamalarına cazibe katın.

Birinden mi hoşlanıyorsunuz? Belki mahallenizdeki kız ya da ofisteki meslektaşınız! Bu sessizliği bozmak için bir adıma ihtiyacınız var. Pekala, çiçekler onları etkilemek ve sizin için sihir yapmak için buradalar. Birini etkilemek için çiçekler arasından seçim yaparak sizin için en şık tasarımdaki ürünü tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

En Şık Örgü Kutuda Çiçek Modelleri

El işi beyaz örgü grand kutumuzun içerisinde;

 • 12 adet beyaz vanda orkideler,
 • 6 adet beyaz galalar,
 • 2 adet sukulent,
 • 3 adet yeşil kılıç yapraklar,
 • Büyük boy doğal renk yelpaze,
 • 2 adet doğal tonlarda banksia,
 • Doğal tonlarda panpaslar,
 • Yeşil üzümler,
 • Manolya yaprakları,
 • Starliçe yaprakları,
 • Beyaz kuru çiçekler bulunmaktadır.

İnsanlar neden çiçekleri sever? Sık sorulan bir soru olsa da bu sorunun cevabı bakış açısına göre kişiden kişiye değişir. Cevaplar arasında, birine çiçek vermek için çiçek ararken insanların zihninde simetrik olan birkaç ortak şey var. Cevapların ötesinde, araştırmacılar çiçeklerin hala sevdikleriniz için hediye olarak kullanılmasının sağlam nedenlerini buluyorlar. Bu noktada Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile sizlere sunulan birbirinden şık çiçekler ile ilgili daha detaylı bilgi için tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ribbon Flowers ile Alpler Esintisi Beyaz Örgü Kutuda Çiçekler

Çiçekler, her yaştan insana ve her fırsatta endişe duymadan hediye olarak uygun olan tek şeydir. Neyse ki, hediyenizi bir önceki gönderdiğiniz hediyeden farklı kılmak için çiçeklerde mevcut olan çeşitli cinsler var. Bu günlerde online portallardan gelişmiş hizmetlerle sevdiklerinizin kapısına kadar taze çiçek gönderebilirsiniz. Bu portallardan en kalitelisi Ribbon Flowers ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen harekete geçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Hadi, sizin ve sevdikleriniz için en uygun çiçekleri inceleyerek hemen siparişinizi oluşturun. Kaliteli çiçekler sizleri bekliyor.

Boyut
boyut

Kutu Boyutu: 20 cm yükseklik, 30 cm çap

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama