çiçek ara sepet
Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi

Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi

Açık Pembe ve krem tonlarda; aile tanışmaları ya da isteme törenleri için özel dizayn edilmiş soft buketimiz...

1695 TL

Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi

1695,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Açık Pembe ve krem tonlarda; aile tanışmaları ya da isteme törenleri için özel dizayn edilmiş soft buketimiz...

Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi

Evliliğe ilk adımlarınızı Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi ile atmaya hazır mısınız?

Evlilik pek çok insanın yaşama dair verdiği önemli kararlardan bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de söz buketi evliliğe atılan ilk adımlardan biri olarak dikkatleri çekiyor. Sizin için de ailelerin tanışmasını sağlamak adına gerçekleşen söz törenlerinde unutulmaz bir çiçek alma isteği varsa bu kusursuzluğu yakalamaya hemen başlayabilirsiniz.

İçerisinde 7 adet soft pembe ekvator gülü, 2 adet anastasya, sümbüller, pembe eren güller, pembe kuru çiçekler ve okaliptus yaprakları bulunmaktadır. 

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın içerisindeki çiçekler mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Ailelerin tanışması amacıyla gerçekleşecek olan ilk bir araya gelmede sadece kaliteli bir çiçek satın almakla kalmayacaksınız. Aynı zamanda duygusal ve zarif biri olduğunuzu da gösterme imkânı elde edebileceksiniz. O halde kaliteden yana tercih kullanmaya hazır mısınız? Ribbon Flowers sayesinde kusursuzluğu elde etmek çok zor olmayacak!

Söz Törenine Özel Ailelerimiz Tanışıyor Söz Buketi

Kadın ve erkekler için evlilik sürecinde en zorlu hususlardan bir tanesi de aileleri tanıştırmaktır. Bu tören için her detayın kusursuz bir şekilde değerlendirilmesi amaçlansa da çiçek gibi önemli detayları da göz ardı etmeden hareket etmekte yarar vardır. Neden mi? Söz töreninin önemi ve ilk olması nedeniyle çiçeğin de titizlikle seçilmesi gerektiği unutulmamalı. O halde seçiminizi yaparken kusursuz bir çözüme odaklanın! Peki, ya nasıl?

Ribbon Flowers tarafından hazırlanmış eşsiz bir buketi seçerek renklerin ve duygunun en iyi şekilde hissedilmesine imkân tanıyabileceksiniz. Bu da sizin için kusursuzluk anlamı taşıyacaktır. O halde vakit kaybetmeden seçiminizi yaparak sıra dışı tercihlerde bulunmayı deneyebilirsiniz. Kalitenin keyfini çıkarmak adına tercihiniz kesinlikle söz buketi olmalı!

İstanbul’da Aynı Gün Teslim Çiçekler

Çiçek standartlarını en iyi şekilde yaşamak mı istiyorsunuz? O halde Ribbon Flowers tarafından hazırlanan kaliteli alternatifleri değerlendirmeye başlamalısınız. Sadece görselliğiyle değil aynı zamanda kalitesiyle de eşsizliğin anahtarı olan çiçekleri Ribbon kalitesiyle satın almanız mümkün olacak. Özellikle de çiçek sipariş ederken yaşadığınız sorunların üstesinden gelmenin en iyi yolunu Ribbon Flowers ile tercih edebileceksiniz.

Tazelik, doğallık ve kalite… Hepsini bir arada elde edebileceğiniz yegâne seçenek kesinlikle Ribbon Flowers olacak. Çünkü Ribbon sadece kaliteyi elde etmenizi sağlamıyor. Aynı zamanda kusursuzluğu da sizlerle buluşturuyor.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama