çiçek ara sepet
Kasada Kalıcı Balkabaklı Sonbahar Aranjmanı

Kasada Kalıcı Balkabaklı Sonbahar Aranjmanı

Ahşap kasa içerisinde; balkabakları, kozalak, hazan yaprakları, kuşburnu, kurutulmuş portakal, çubuk tarçınlar ve silindir mum ile tamamladığımız uzun süre kalıcı bir sonbahar esintisi...

2495 TL

Kasada Kalıcı Balkabaklı Sonbahar Aranjmanı

2495,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Ahşap kasa içerisinde; balkabakları, kozalak, hazan yaprakları, kuşburnu, kurutulmuş portakal, çubuk tarçınlar ve silindir mumdan oluşan uzun süre kalıcı bir aranjmandır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Kasada Kalıcı Sonbahar Ahşap

Sonbaharı tonlarını bir vazoda çiçek çözümünde keşfetmenin yolu Kasada Kalıcı Sonbahar Ahşap olacak!

Çiçek satın alırken zaman zaman standartların ötesine çıkmanın da mümkün olabileceğini biliyor musunuz? Hem görsel hem de işlevsellik anlamında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu eşsiz seçenekler sayesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün güzelliklere sahip olabileceksiniz. Kasada Kalıcı Sonbahar Ahşap bir ahşap kasa içerisine yerleştirilmiş eşsiz sonbahar renklerini içeriyor. Gören herkesi kendine hayran bırakacak bir güzelliği olan bu tasarım sayesinde size de kusursuzluğu hissetmek kalıyor.

Siz de kaliteli ve beklentilerinize ideal bir çözüm olacak vazoda çiçek alternatifleri için siparişinizi oluşturmaya ne dersiniz? Aranjman konusunda eşsiz bir seçenek olması bu çözümü diğerlerinden farklı kılmayı başarıyor!

Görsellikte Kusursuzluk: Kasada Kalıcı Sonbahar Ahşap

Görsel manada kaliteli ve ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verecek alternatifleri tercih etmek mi istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece kusursuzluğu ön plana çıkarmanızı sağlayacak alternatiflerden fayda sağlamak! Kasada Kalıcı Sonbahar Ahşap bu konuda sıra dışı bir alternatif olması kadar beklentilere de en iyi şekilde cevap verir.

Bir ahşap eskitme kutu içerisine yerleştirilmiş olan balkabağı, kozalak, portakal ve pek çok bitki çeşidi ile görsel anlamda beklentilerin üzerine çıkacak bir seçim yapmak mümkün. Üstelik bu sıra dışı seçenek sayesinde ihtiyaç odaklı bir sonuca da ulaşabileceğinizi unutmamalısınız. Kasada Kalıcı Sonbahar Ahşap sayesinde ortama değer katacak bir kusursuzluğun sizleri beklendiğini bilmelisiniz.

Aynı Gün Teslimat Çiçek Siparişi

Çiçek siparişi konusunda kaliteli bir seçimden faydalanmak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece Ribbon Flowers ile beklentilere cevap vermek. İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi olmasının yanında aynı gün teslimat seçeneklerini de sizlerle buluşturur. Üstelik satın aldığınız çözümlerin beklentilerinize cevap vermesinde de fazlasıyla kaliteli olduğunu hissettirir.

Çiçek siparişinizi oluşturarak mevsiminin en ideal çiçekleriyle kusursuzluğu yakalayın. Sadece görselliğin değil hoş kokular ve kalitenin de sizin için enfes bir alternatife dönüşmesini sağlayın. Sıra dışı çözümler ve kaliteli çiçek seçenekleri ile birlikte kusursuzluğa kapı aralamanın şimdi tam zamanı!

Boyut
boyut

Ahşap Kutu ile hazırlanmış arajmanımızın ortalama boyutları;

Ahşap Kutu Uzunluğu 30 cm, Genişlik 15 cm, Yükseklik 15 cm

Mum Çapı 7.5 cm, Yükseklik 10.5 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama