Ribbon IOS Mobil Uygulamamızı İndirin

Haftanın 7 Günü Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat!

  • HAKKIMIZDA
  • GİRİŞ
  • SİPARİŞ TAKİP
  • TR | EN

2021 Koleksiyonu

Fiyat Aralığı :


Bizi biz yapan, yanımızdan bir an olsun ayrılmayan, hayatta ki en değerli varlığımız annelerimiz. Bizim için yaptıkları onca fedakarlıkların, emeklerin karşılığını ödeyemeyeceğimizi bilsek de, onları mutlu görmenin vermiş olduğu huzuru hiçbir şey veremez. Yılın belli bir günü kutlanan ve anneliğin en kutsal görev olduğunu görmemiz için bize olanak sağlayan Anneler Günü,onları bir an olsun mutlu etmek için en iyi anlardan biri. Dünyaları önlerine sersek az gelecek annelerimiz için Anneler Gününde hediye olarak alınabilecek en iyi seçeneklerden biri hoş kokusu ve görüntüsü ile her daim kadınları mutlu edebilecek çiçeklerdir. Anneler Gününde alınacak çiçek anneniz için en değerli hediye olmaya aday olacaktır. Sizde anneler gününde ne alınır diye düşünüyorsanız,sitemizden anneniz kadar temiz ve hoş çiçek çeşitlerinden birini alarak annenize unutulmaz bir anneler günü yaşatabilirsiniz.

Bizi anne karnından itibaren hayata hazırlayan,hayatımızın her anında yanımızda olan annelerimi kuşkusuz her zaman en güzel hediyeleri hak ederler. Hayat döngümüze en büyük katkıyı sağlayan annelerimizin bizim için yaptıkları fedakarlıkları,verdikleri emeği hayatımız boyunca ne yaparsak yapalım ödeyemeyeceğimiz bilinci ile en azından onlara duyduğumuz sevgiyi ve saygıyı gösterebilecek fırsatı bulacağımız anları değerlendirebiliriz.

Anneler Günü Ne Zaman Kutlanmaktadır?

Amerika Birleşik Devlet’lerinde yaşayan Anna Jarvis isminde bir kadın 1905 yılında vefat eden annesi için bir anma töreni düzenler. Bu anma töreni sadece annesi için değil,tüm hayatını kaybetmiş annelere adanmıştır. Bu hareket dünya üzerinde kabul görmüş ve bugüne kadarki süreci takip etmiştir.

Dünya üzerinde ortak bir günde kutlanan Anneler Günü her yıl mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanmaktadır. Bu sene Anneler Günü ise 9 Mayıs 2021 tarihinde kutlanacaktır.

Anneler Gününde Ne Alınır?

Her sene mayıs ayı yaklaştığı zaman annelerimiz için alacağımız hediyeler hakkında araştırma yaparız. Anneler gününde annemiz ile bazen bir yemeğe çıkmak, bazen de sabah güzel bir kahvaltı yapmak o günün güzelleşmesini sağlamaktadır. Bunların yanında annemizin zevkine göre seçeceğimiz bir hediye o günün tamamlayıcı unsuru olacaktır. Eğer ki anneniz için tercihiniz çiçeklerden yana olacaksa,güzel bir orkide veya buket çiçek alarak kendisini mutlu edebilirsiniz. Orkideler 'Sen çok güzel ve özelsin' demenin en güzel yoludur. Samimi ve sıcak kavramlarıyla bütünleşen lalelerden yapılan bir buket çok ince ve hoş bir jest olacaktır. Farklı ve kalıcı bir hediye tercih edecekseniz kişiye özel hazırlanan çiçekleri düşünebilirsiniz.  Ancak alacağınız çiçeğin daha uzun ömürlü olmasını isterseniz vazoda çiçek veya teraryum tercihinde bulunabilirsiniz. Onlara yazacağınız Anneler Günü Çiçeği notu ile tüm sevginizi ifade edebilirsiniz.

Annelerin emeklerinin kutsandığı Anneler Günü’nde siz de anneye hediye olarak düşünülebilecek en güzel seçeneklerden biri olan zarif ve hoş kokulu çiçek çeşitlerini, verdiğiniz kıymetin bir temsilcisi olarak takdim edebilirsiniz. Sitemizden anneniz için çiçek tercihinde bulunabilir, hızlı ve güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.