çiçek ara sepet
200 Kırmızı Gül Aranjmanı Royal Deluxe Kutuda

200 Kırmızı Gül Aranjmanı Royal Deluxe Kutuda

Aşkını göstermenin en havalı ve romantik yolu...

 

32995 TL

200 Kırmızı Gül Aranjmanı Royal Deluxe Kutuda

32995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

 200 Kırmızı Gül Aranjmanı Royal Deluxe Kutuda

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

En Anlamlı Romantik Hediye: 200 Kırmızı Gül Aranjmanı

Takdir edersiniz ki kadınların en sevdiği hediyelerden biri, çiçektir. Bu çiçekler arasında aşkın simgesi olarak yer alan kırmızı güllerse, en anlamlı romantik hediyelerin başında gelir. Yaklaşan 14 Şubat için romantik hediye seçeneklerini araştırıyorsanız, hiç düşünmeden 200 adet kırmızı gül aranjmanını tercih edebilirsiniz.

Sevgililer Günü, her çift için özel bir gündür. Bu özel günde sevdiklerinize hediye almayı da düşünebilirsiniz. En çok tercih edilen hediye türlerinden biri ise çiçeklerdir. Çiçekler, hoş görünümleri ve güzel kokularıyla herkes tarafından sevilir. Bu yüzden sevdiklerinize çiçek almak, risksiz hediyeler arasında yer almaktadır.

Canlı renkleri ve misler gibi kokusu ile kırmızı güller ise özellikle kadınların en sevdiği çiçek türüdür. Romantik bir hediye türü olan bu güller, Ribbon Flowers’ta 200 adetlik aranjman paketleri ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Son derece anlamlı olan ve aşkı simgeleyen bu çiçekler, Sevgililer Günü hediyesi olarak da gayet uygun olacaktır. 

Sizler de en güzel kırmızı güllerden yapılan paketli, kutulu ya da vazolu aranjmanları satın almak için ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

200 Adet Kırmızı Gülden Oluşan Özel Gül Buketi

Gül buketi, birden fazla gülün bir araya getirilmesi ve özel tasarımlarla dizayn edilmesi halinde ortaya çıkan eşsiz bir hediyedir. Dizayn aşamasında farklı renklerde güller kullanılabildiği gibi tek renk buketlerden de aranjman hazırlanabilir.  

Gül aranjmanları, gül buketlerinden hazırlanır. Sevgililer Günü’nde gül aranjmanları ise her zaman günün yıldızı olmaktadır. Özellikle kırmızı güller, romantik bir hediye için vazgeçilmezdir. Muhteşem kokuları ve estetik görünümleri ile hem ortamı güzelleştirir hem de sevdiğiniz kişinin yüzünü güldürürler.

200 adet kırmızı gülden oluşan özel gül buketi, aşkınızı göstermenin en güzel ve pahalı yollarından biridir. Kırmızı güllerden oluşan buket, lüks çiçek sınıfına girmektedir. Sevgilinize lüks bir hediye vermek isterseniz, bu özel gül buketlerini tercih edebilirsiniz.

200 adet kırmızı gül buketi, royal boydur. Son derece büyük ve görkemlidir. Mevsiminin en güzel ve taze güllerini sizler için bir araya getiren gül buketleri, kokuları ve güzellikleri ile beğeni kazanmaktadır. Lüks çiçek buketi her daim canlı ve sağlıklı bir şekilde kullanıcılarına iletilir.

Sevgiliye Hediye Arayışınız için Kırmızı Gül Aranjmanı

Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize lüks hediye almak isterseniz, kırmızı gül aranjmanı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Mevsimine göre en güzel ve taze olan güllerden oluşan aranjmanlar, büyük bir özveri ve titizlik ile toplanır. Bu çiçeklerden de en güzel buketler ve aranjmanlar elde edilir.

Sevgiliye pahalı hediye vermek isteyenler için de kırmızı gül aranjmanları oldukça iyi bir seçenektir. Royal Deluxe kutuda 200 tane gülün bulunduğu bu aranjmanlar, sevdikleriniz için harika bir hediye olacaktır. Sevdiğinize olan aşkınızın ve bağlılığınızın simgesi olarak kırmızı gülleri tercih edebilir, sevgilinizi en güzel yoldan mutlu edebilirsiniz. 

Sizler de sevdiğinizi bu özel günde lüks bir hediye ile mutlu etmek için gül aranjmanlarımızı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Boyut
boyut

Luxury Koleksiyonumuzda yer alan

"Royal Deluxe Kutuda 200 Kırmızı Gül Aranjmanı";

Royal Boy bir kutu çiçektir. 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama